איזור אישי לבעלי דירות
שאולי גיטלמן

עו"ד אביב גיטלמן

בעלים ומנכ״ל משותף

שאולי גיטלמן

שאולי גיטלמן

בעלים ומנכ״ל משותף

שאולי גיטלמן

ניר אברהמי

בעלים ומנכ״ל משותף

צוות

שדות גיטלמן

אנו שמים את ערך המשפחתיות ברמה הגבוהה ביותר. מסיבה זו, בעלי החברה נפגשים באופן אישי עם בעלי הנכסים, מדברים איתם וקשובים להם לאורך כל הדרך עד לקבלת המפתח לדירה החדשה. אולם הדרך המשותפת שלנו אינה מסתיימת כאן, אנחנו ממשיכים ללוות את בעלי הנכסים הרבה מעבר לכך... אחרי הכל, משפחה זה לכל החיים.

אתם יכולים להכיר אותנו יותר באמצעות לחיצה על כל אחת מהתמונות.

יובל יעקובוביץ

יובל יעקובוביץ

מנהל פיתוח עסקי

בוגר תואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת אריאל וכן מוסמך לניהול פרוייקטים בבנייה מטעם הטכניון. יובל מנהל את מחלקת הפיתוח העסקי של החברה ומתוקף כך אחראי על בחינת כדאיות הפרויקטים החל מקליטתם הראשונית בחברה, הכוללת ניתוח מלא של הפרויקט על היבטיו הכלכליים, משפטיים ותכנוניים דרך קידום הפרויקט עד לחתימת ההסכם מול בעלי הזכויות ולרבות ניהול וקידום הליך הליווי הבנקאי של הפרויקט. כמו כן, אחראי יובל על פיתוח ויצירת קשר עם גורמים שונים כגון: מנהלות התחדשות עירונית, עו״ד דיירים ומארגנים שונים לצורך הגדלת היקף הפעילות של החברה.

צרו איתי קשר:

envelope
עו"ד ורו"ח ליזה פנירי-ברהום

עו"ד ורו"ח ליזה פנירי-ברהום

מנהלת כספים

בעלת תואר B.A. במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ובעלת תואר ראשון במשפטים (LLc) מטעם המכללה למנהל בראשון לציון. מוסמכת כעו״ד משנת 2012 וכרו״ח משנת 2011. ליזה מנהלת את מחלקת הכספים בחברה ותחת אחריותה מובילה ומנהלת את צוותי הנה״ח והתקציב בחברה. ליזה אחראית בין היתר על ניהול תקציב החברה ותזרים המזומנים, וכן על עבודה שוטפת מול רשויות המס, הבנקים וגופי המימון.

צרו איתי קשר:

envelope
לי דודזון לרר

לי דודזון לרר

סמנכ״לית הנדסה ותכנון

בעלת תואר ראשון בארכיטקטורה (B. ARCH) מבצלאל האקדמיה לאומנות ועיצוב משנת 2009 וכן אדריכלית רשומה בפנקס האדריכלים והמהנדסים משנת 2009. בנוסף לכך, לי הינה בעלת תואר שני במנהל עסקים (EXUCTIVE MBA) מטעם אוניברסיטת בר-אילן אותו סיימה בהצטיינות. לי בעלת 15 שנות ניסיון הן כאדריכלית והן בתפקידי ניהול תכנון בחברות הביצוע והיזמות מהמובילות במשק. במסגרת תפקידה בחברתנו, מובילה ומנהלת לי את הליכי התכנון והרישוי מול הרשויות המקומיות ומוסדות התכנון ובכלל זה קידום תב״עות בסמכויות שונות. כמו כן אחראית לי על היבטי ההנדסה בחברה כגון: יציאה למכרזי קבלנים, ניהול צוותי הפיקוח בשטח, גיוס והכשרת כ״א וכדומה.

צרו איתי קשר:

envelope
רותי אברהמי

רותי אברהמי

מנה״ח ראשית – ״ניר אברהמי בניין ופיתוח״ בע״מ

בעלת תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מטעם המכללה למנהל. משמשת כמנה״ח ראשית של חברת ״ניר אברהמי בניין ופיתוח״ בע״מ ואחראית בין היתר על עבודה שוטפת מול רשויות המיסים ניהול תזרים המזומנים, ומחלקת הנה״ח שבאמצעותה מבוצעים התשלומים השונים לספקי הביצוע הרבים של החברה מחד וגביית הכספים מאידך.

צרו איתי קשר:

envelope
אורית חיים

אורית חיים

הנה״ח

אורית הינה מנה״ח מוסמכת בעלת וותק של כ4 שנים בתחום. אורית הצטרפה לחברה לפני כשנה, ובמסגרת תפקידה אחראית על רישום בספרי הנה״ח של כלל חברות הפרויקטים.

צרו איתי קשר:

envelope
אדריכלית קרן דורון

אדריכלית קרן דורון

שינויי דיירים

קרן הינה בעלת תואר ראשון מטעם מכללת בוסטון לאדריכלות והינה אדריכלית מוסמכת למעלה מ20 שנה.  במסגרת תפקידה בחברה קרן אחראית על טיפול בשינויי הדיירים לאחר רכישת הדירה. במסגרת תפקידה זה, מקיימת קרן פגישות עם לקוחות החברה אשר רכשו דירה. בפגישות אלו מבוצעות התאמות ושינוים בדירה בהתאם לדרישות הלקוחות תוך העברת השינויים למחלקת הפיקוח והביצוע בשטח.

צרו איתי קשר:

envelope
פרי גרוס

פרי גרוס

רכזת אכלוס ושירות דיירים

במסגרת תפקידה אחראית פרי על תאומים שונים מול ספקי החברה (מטבחים, סניטריה, ריצוף וכו׳) במהלך הליך הביצוע ומסירת הדירות, לרבות שינויי דיירים, תשלומים וגבייה, וביצוע מעקב שוטף רציף של מערכות ניהול הלקוחות של החברה לטובת בקרת איכות אחר קריאות שירות וטיב הטיפול בהן.

צרו איתי קשר:

envelope
מיטל לביא

מיטל לביא

מנהלת משרד

מיטל בוגרת תואר ראשון בהיסטוריה מטעם אוניברסיטת ת״א וכן בוגרת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ובעלת ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול משרד ומטה ברכבת ישראל. במסגרת תפקידה בחברה אחראית מיטל על ניהול המשרד ולרבות ניהול הרכש והלוגיסטיקה, ניהול הלו״ז, וביצוע מעקב שוטף אחר משימות ומטלות בכל רובדי המחלקות בחברה.

צרו איתי קשר:

envelope
Developed and Designed by Digital-Cloud
Scroll to Top